By: mees.eu

5. detsember 2012

Kust suguhaigused tulevad?

Suguhaigused

Pilt:benettontalk.com

Toome välja kõige tõenäolisemad kohad, kus võid suguhaigustesse haigestuda ja tõenäolised stsenaariumid, mida järgides sul kindlasti haigestuda õnnestub. Ära järgi neid stsenaariume ja su elu on oluliselt ilusam, lihtsam ja tervem.

 

AIDS

Kaks venelast sõidavad lennukiga väikesesse Kesk-Aafrika riiki. Stjuardess räägib lennukis, et riigi rahvastikust põeb HIV viirust 50% ja teine 50% on tuberkoloosihaiged. Üks venelane ei mõista keelt ja küsib kaaslase käest, mida räägiti. Sõber vastab, et seksida võib nendega, kes köhivad! Sellised naljad levivad maailma ühe ohtlikuma suguhaiguse kohta.

HIV viirusesse nakatumine ei ole tänases Eestis üldse keeruline. Piisab säästutaksost ja palvest viia ennast esimesse Koplis asuvasse „massaažimajja”, kus sind ootavad Ida-Virumaalt pärit umbkeelsed venelannad, kes on juba jõudnud ennast süstida ühest süstlast koos teiste samas majas töötavate tüdrukutega. Pole vaja lisada, et süstal saadi naabri Vova käest.

TRIPPER

Mida kaugemal kodumaast, seda „härjamad” eesti mehed on. See tähendab, et Tais puhates ei soovita me suvalise prostituudiga kondoomita magada. Kagu-Aasia niiskes kliimas on see haigus kerge levima. Tripper on bakteriaalne haigus ja seda ravitakse antibiootikumidega. Samas võib Taimaal levinud tripper olla juba rohtudele resistentne. Ja oh seda õnnetust, mis siis kodus juhtuma hakkab!

SÜÜFILIS

Süüfilis võib varjatud kujul olla su organismis aastaid, ilma et sa midagi ise teaksid või tunneksid. Seetõttu võib ülikooli algusaegadel tehtud „viga” nüüd mitu aastat hiljem ennast meelde tuletama hakata. Me mõistame, tutvumisüritused on ju toredad.

Kui nüüd alles hakkasid tekkima vaevused, mis tarkades raamatutes toodud märksõna all „süüfilis”, siis süüdista just seda ammust rumalust. Kaenlaaluste lümfisõlmede suurenemine, palavik ja peenisele tekkivad tihedad sõlmelised moodustised peaksid sind mõtlema panema. Ja siis peaksid kiiresti arsti juurde minema.

 

HEPATIIT B

Seda suguhaigust võib saada ka väga vabalt nii, et sind tätoveeris kunagi venna tuttava tuttav oma Mustamäe korteris. On olemas ka hepatiidi A ja C variandid. Aga draakon on äge. Ausalt.

KLAMÜÜDIA

Tõenäoliselt oli see su enda kallis kaaslane, kelle käest klamüüdia said, sest õige mees oma naist kellegi teisega ju mingil juhul ei peta! Ja kuskilt mujalt seda haigust ju ei saa, vaatamata arvukatele linnalegendidele, kus räägitakse juhustest, et mõned olla saanud selle lausa saunalavalt või pargipingilt. Klamüüdia on oluline viljakusnäitajate languse põhjustaja.

HERPES

Herpes levib suudlemise teel, aga ka sugulise vahekorra ajal, nii et võimalusi on mitmeid. Tõenäoliselt oli see too tüdruk, kellega sa eelmisel suvel lauluväljakul ühel kontserdil tuttavaks said ning arvasid, et unustamatu elamus on laulukaare all võhivõõra inimesega suudelda. 

ARSTI JUURDE

Päris palju on mehe enda teha, et mitte haigestuda suguhaigustesse. Targem on olla üks õhtu kuival, kui hiljem kuid vaevelda. Kui aga häda käes, pöörduge meestearstide poole, abi otsimist ei maksa karta. Ega kaua venitada. 

Related News: